НОВИНИ ТА АНОНСИ

FRUIT ATTRACTION 2023

FRUIT ATTRACTION 2023

5 жовтня у Мадриді відбулась ювілейна 15-а Міжнародна виставка свіжої плодоовочевої продукції FRUIT ATTRACTION 2023, у якій взяли участь представники українських виробників та експортерів і, в тому числі, доцент кафедри переробки сільськогосподарської продукції ІПДО НУХТ Володимир Печко.
На колективному стенді України були представлені органічні та конвенційні свіжі фрукти і ягоди від виробників з Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької та Тернопільської областей. Разом з FRUIT ATTRACTION, УКРСАДВИНПРОМ, Ukrainian Berries Association, TM BlueBerry Club, Family Garden, UApple, Sady Donbasu, USPA FRUIT, Фермерське господарство “Гадз” – Farm Gadz, Pastukh Apples, Almafruit, Artberry!
Також, з 7 по 11 жовтня в Кельні пройшла міжнародна виставка «Anuga 2023», що є одним із найбільших у світі профільних заходів для продуктів харчування та напоїв. До складу української делегації на цій виставці, також, увійшов доцент кафедри переробки сільськогосподарської продукції ІПДО НУХТ Володимир Печко.
Цьогоріч на українському стенді були представлені заморожені, сублімовані, сушені, карамелізовані фрукти, овочі та ягоди, волоський горіх і фундук, джеми, овочева консервація, соки, яблучні чіпси тощо від виробників з Дніпропетровської, Київської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької та Чернігівської областей.
Виставку відвідали виробники заморожених ягід та інноваційних продуктів харчування з Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Львівської і Харківської областей.
В міжнародній виставці Anuga 2023 прийняли участь Фермерське господарство “Гадз” – Farm Gadz, Ніжин Агроінвест Фермерське Господарство, Агро Трейд Лубны, Ukr-Walnut, Bionerica, Fruzbi Ukraine, Malynkivske Farm, Oril Eco, Power of Nature, Armoprom-D, ТОВ Веста Лідер, Vol-Nat, Ukrainian Nut Association, УКРСАДВИНПРОМ.