НОВИНИ ТА АНОНСИ

Бізнес-фестиваль «Мрії Нотеляра»

Бізнес-фестиваль «Мрії Нотеляра»

13-14 жовтня 2023р. у Києві на локації "Mercure Congress Centre" за організації "VanGroupworkshop" під гаслом «Багата родина — багата Україна!» відбувся бізнес-фестиваль "Мрії Нотеляра". Учасниками заходу були засновники та керівники готелів і ресторанів, туристичних агенцій, інвестори, бізнес-тренери, експерти з сервісу, дизайну, кадрові експерти, маркетологи, дизайнери, гіди, представники постачальників індустрії гостинності, представники вищих навчальних закладів.

Експерти ділилися своїм досвідом і знаннями щодо найефективніших практик та інноваційних підходів у готельній галузі. Запрошені гості могли ставити запитання, брати участь у їх обговореннях і у результаті отримати цінні ідеї для розвитку готельно-ресторанного бізнесу.

У другий день гостей очікувала командна робота з однодумцями у професійному квесті «Готель мрії», де гостям довелося вирішувати незвичні завдання та кейси, спілкуватися, обмінюватися досвідом і виявляти свої творчі здібності. Запрошені гості мали можливість насолодитися атмосферою гри та конкурентної боротьби, відкриваючи нові горизонти та надихаючись один від одного.

Серед закладів вищої освіти були представники НУХТукафедри переробки сільськогосподарської продукції Інституту післядипломної освіти НУХТ Богдан Михайлов і факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка – доцентка кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Мірзодаєва і старша викладачка цієї ж кафедри Інна Вінніченко, які виступили менторками команд, а також професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олег Кузьмін.

До складу десяти команд входили професійні фахівці готельно-ресторанного бізнесу, які мали можливість оцінити свій бізнес із різних боків, приміряти на себе цікаві кейси колег та отримати цінні ідеї й знання для подальшого розвитку.

Викладачі і учасники вдячні організаторам бізнес-фестивалю «МРІЇ HОТЕЛЯРА» VanGroupworkshop, Ользі Ваніній, Наталії Сидоренко та зовнішнім стейкхолдерам бакалаврської освітньо-професійної програми «Технології харчування», директорці PROFI CLUB Ользі Михайловій, директору ГО «Ресторанна гільдія» Богдану Михайлову, а також майданчику Mercure Congress Centre за чудову нагоду взяти участь у професійному заході.