ПОСТІЙНО ДІЮЧІ СЕМІНАРИ

Текстовий редактор MS Word для початківців та професіоналів

Текстовий редактор MS Word для початківців та професіоналів

Даний курс охоплює найважливіші питання щодо використання текстового редактору, які виникають у користувачів MS Word підчас роботи та навчання. Курс складається з 4 модулів різної ступені складності, які розраховані на відповідний рівень підготовки користувачів: для початківців, користувачів з середнім рівнем володіння та професіоналів. Слухач самостійно обирає необхідні йому модулі.

Рекомендовано для широкого кола науковців, аспірантів, викладачів та науково-технічних працівників.

Перший модульпочаткова робота з текстовим редактором Word: робота з текстом, абзацами, списками. Слухачі дізнаються як створювати документи, різницю між маркованими та нумерованими списками, як правильно зберігати роботу. Навчяться швидко форматувати текст, додавати малюнки та таблиці, робити початкові налаштування програми. Після виконання самостійної роботи наприкінці навчання слухачі отримують сертифікат.

Другій модульрозширені можливості роботи з текстом: багатосторінкові документі, розриви, розділи, стилі, додавання графіків. Слухачі дізнаються як створювати розділи у документах, для чого їх використовують, як і для чого швидко та вірно використовувати стилі. Навчяться працювати з колонтитулами, виконувати корисні заміни. Після виконання самостійної роботи наприкінці навчання слухачі отримують сертифікат.

Третій модульпрофесійне використання Ворд: посилання, створення автоматичного змісту документа, рецензування, додавання організаційних діаграм, використання підложки (водяного знаку). Слухачі дізнаються як створити автоматичний зміст документу, як робити примітки та опрацьовувати їх. Навчяться додавати водяні знаки, об’єкти SmartArt. Після виконання самостійної роботи наприкінці навчання слухачі отримують сертифікат.

Окремний самостійний модуль - робота з таблицями у Word. для оволодіння цім матеріалом треба мати навички роботи з першої ступені. У ньому розглядаються всі питанні щодо способів створення, редагування та використання таблиць. Слухачі дізнаються три кола використання. Отримають практичні навички роботи з таблицями. Після виконання самостійної роботи наприкінці навчання слухачі отримують сертифікат.

Курс формується на підставі обраних слухачем модулів.

Курси проводяться на постійній основі.

Заняття проходять у дистанційному режимі за допомогою програми Microsoft Teams.
 
По закінченню навчання учасники отримають сертифікат.

Якщо Ви бажаєте записатися на курс, заповніть будь ласка анкету.

Куратор:

Бондаренко Вікторія Вадимівна
Бондаренко Вікторія ВадимівнаСтарший викладач кафедри інформатики та обчислювальної техніки.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел: (044) 400-2277