ІПДО НУХТ

Доцент Скорик К.Д. 11.02.2014 провів відкриту лекцію "Вимоги до якості цукру" в групах змінних технологів, інженерів-технологів та начальників змін цукрових заводів. Навчання спеціалістів цих категорій відбувається за Професійними програмами підвищення кваліфікації (96 год.)
Професор Хоменко М.Д. 12.02.14 провів відкриту лекцію "Підготовка цукрових буряків до переробки". 
Доцент  Штангеєв К.О. провів 12.02.14 відкриту лекцію "Теплове господарство цукрових заводів".
Професор Чернявська Л.І. 12.02.2014 провела відкриту лекцію на тему: "Вимоги до якості цукрових буряків".
Ст. викладач кафедри виробництва цукру та сахаридів  Чупахіна В.П. 13.02.14 провела відкриту лекцію на тему "Нове в сокодобуванні (бурякоцукрове виробництво)".

На відкритих лекціях були присутні: завідувач кафедри доц. Штангеєв К.О. та члени кафедри (взаємовідвідання), начальник навчально-методичного відділу Гриценко Л.П., начальник редакційно-видавничої діяльності та інформаційного забезпечення Костіна Н.Я., секретар Вченої ради доц. Волощук Г.П., методист вищої категорії Ворона Л.Л., методист вищої категорії Павленко Г.І.
Відкриту лекцію ст. викладача Сорокіна А.І. "Водне господарство цукрових заводів" призначено на 20.02.14.

Доц. Скорик К.Д. в групі змінних технологів та нач. змін_2014  Скорик К.Д. викладає в групі змінних технологів та нач. змін
Доц. Скорик К.Д. в групі змінних технологів та начальників змін
Група змінних технологів та начальників змін цукрових заводів  Технологи Чортківського цукрового заводу
Група змінних технологів та начальників змін цукрових заводів                     Технологи Чортківського цукрового заводу