ІПДО НУХТ

SWEETS & BAKERY UKRAINE' 2012

Інститут післядипломної освіти був учасником XVIII Спеціалізованої виставки кондитерської та хлібопекарної промисловості SWEETS&BAKERY Ukraine, яка проходила у Виставковому центрі АККО ІНТЕРНЕШНЛ 2-4 жовтня 2012 року.
Викладачі кафедри хлібопекарського і кондитерського виробництв взяли участь у роботі наукових конференцій у рамках виставки: 3 жовтня відбулася науково-практична конференція "Інноваційні технології кондитерських виробів спеціального призначення", на якій виступила д.т.н. професор Оболкіна В.І. з доповіддю "Створення нових технологій кондитерських виробів з використанням рослинної сировини з підвищеним вмістом біологічно активних речовин".
 4 жовтня  Центром Бізнес-Технологій у Синьому конференц-залі було проведено конференцію "Объемно-календарное планирование+SCM для 1С:8 УПП". У конференції взяла участь доцент кафедри хлібопекарського та кондитерського виробництв Олексієнко Н.В., виступивши з доповіддю про відповідність роботі торговельних мереж до вимог системи  безпеки HACCP.
   3 жовтня у рамках XVIII Спеціалізованої виставки кондитерської та хлібопекарної промисловості SWEETS&BAKERY Ukraine відбулося нагородження переможців Професійного конкурсу «Солодкий тріумф».
    У конкурсі взяли участь понад 50 зразків продукції та упаковки від 20 виробників. Серед представлених зразків експертна комісія, до складу якої увійшли провідні фахівці галузі, науковці, представники ЗАО «Укркондитерпром» та Управління з питань захисту прав споживачів, визначила переможців, враховуючи багато нюансів.
     Конкурсна оцінка включала в себе оцінку якості представленого зразка за органолептичними показниками (смак, запах, колір, зовнішній вигляд). На основі комп’ютерної обробки експертного підрахунку середньоарифметичної бальної оцінки всіх членів комісії за кожний із зразків, журі змогло визначити переможці. Багато виробів заслужили схвальні відгуки членів комісії. Проте, лише вісім із них були удостоєні вищої нагороди – Гран-прі-2012. Серед них два вироби, розроблених науковцями нашого університету: рулет маршмелоу «Секрет здоров’я» та наповнювач «Виногранд». Сім перемог здобули розробки наших фахівців у номінації «Тріумф інновацій»: мафіни «Фруктова насолода» і «Рисовичок», цукерки «Виноградна фантазія», маршмелоу «Веселка», бісквітний торт «Магія», глазур желейна «Каротель» і наповнювач желейний «Каротинка-яблуко».
       Нагороди переможцям вручив радник президента Асоціації «Укркондпром» Юрій Кожанов.

Виставку відкриває Генеральний директор ВЦ АККО Інтернешнл Мельник І.А.   Відкриття виставки. Проф. Іванов С.В.
Кіщак Ю.П., Дудко С.Д., Хомічак Л.М.   В центрі - професори Дорохович А.М. і Мостенська
Ректор Іванов С.В. біля стенду університету   Стенд НУХТ на виставці ЛАСОЩІ-2012
Дудко, Оболкіна, Хомічак   Укркондпром_Оболкіна В.І.
Кисельовіа О.О. з відвідувачами виставки   Кисельова О.О. та Оболкіна В.І. на стенді ІПДО НУХТ
Президія наукової конференції. Доповідь Кожанова Ю.Г.   Дорохович і Карпенко 
Інноваційні розробки науковців НУХТ, нагороджені ГРАН-ПРІ   Інноваційні розробки науковців НУХТ

нагородження  нагородження Оболкіної В.І.

переможці  переможці
Гресь О. та Кожанов Ю.Г.   На стенді ТМ Чарівна мозаїка (Харків)